در این مقاله سعی می‌کنیم که به صورت کاملاً حرفه ای بازی محبوب بلک جک برای شما آموزش دهیم . مطمئناً اگر یک بازیکن بخواهد به صورت حرفه ای در این بازی مشغول شود و چشم به کسب درآمد از این بازی مفرح داشته باشد باید حتما به صورت حرفه ای آموزش ببیند . بدون شک مهم ترین رکن در انجام هر بازی آموزش حرفه ای دیدن در آن بازی است . برای شروع آموزش حرفه ای بازی بلک جک اولین نکته ای که لازم است فرا بگیرید بحث امتیاز های بازی بلک جک است .

آموزش حرفه ای بلک جک

آموزش حرفه ای بلک جک

امتیاز کارت ها در بازی بلک جک

در آموزش حرفه ای بازی بلک جک به شما می آموزیم که هر کارت در بازی بلک جک چه امتیازی دارد . در این بازی شما باید حتما ارزش هر کارت را در این بازی بدانید تا بتوانید در طول این بازی تصمیمات درستی بگیرید . در بلک جک ورق های ۲ تا ۱۰ از هر خال ارزشی برابر با عدد همان کارت دارد . در این بازی صورت ها یعنی کارت سرباز ، شاه ، و بی بی هر کدام به تنهایی ۱۰ امتیاز دارد .

مقالات مرتبط: آموزش بازی پوکر

کارت آس یا تک هم زمان می تواند ۱ یا ۱۱ امتیاز داشته باشد که انتخاب این موضوع به شخص بازیکن بر می گردد . برای مثال اگر شما یک کارت ۵ و یک آس داشته باشید ، امتیاز شما می تواند ۶ یا ۱۶ باشد و انتخاب این موضوع با شماست . در این بازی بلک جک بهترین دست ممکن این است که شما یک کارت صورت و یک آس داشته باشید . در این حالت به دست شما بلک جک می گویند .

آموزش بلک جک

اولین نکته این است که شما در این بازی باید به عدد ۲۱ برسید یا به آن نزدیک شوید . این بازی از یک دیلر و تعدادی بازیکن تشکیل شده است . هر بازیکن به صورت جداگانه با دیلر در رقابت هستند . و دیلر یا بازیکن هر کدام که ۲۱ شوند یا به آن نزدیک تر شوند برنده هستند . در ابتدا باید بازیکن شرط و مبلغی که مد نظر دارد را تعیین کند و مبلغ مورد نظر خود را روی میز بگذارد بعد از آن دیار به هر بازیکن ۲ کارت می دهد .

هر دو کارت رو می شوند . به خود دیلر دو کارت داده می شود که یکی رو می شود و دیگری رو نمی شود . در این مرحله اگر بازیکن به عدد ۲۱ برسد که بلک جک شده است و برنده می باشد در غیر این صورت اگر از ۲۱ فاصله داشته باشد می تواند در خواست کارت جدید کند تا به ۲۱ نزدیک تر شود . سپس بعد از اینکه بازیکن دیگر درخواست کارت نداشته باشد دست دیلر رو می شود . تا برنده مشخص شود . باید به این نکته توجه داشت که در این بازی اگر از ۲۱ عبور کنید شما بازنده هستید . پس باید دقت داشت که در زمان دریافت کارت جدید این ریسک وجود دارد که از ۲۱ عبور کنید .

ترفند بازی بلک جک

مهم ترین قسمت در ترفند های بلک جک این است که چه زمانی درخواست کارت جدید داشته باشیم . برای مثال اگر بازیکن دستی با ارزش بین ۱۷ تا ۲۰ داشته باشد بهتر است درخواست کارت جدید نکند . یا اگر دست بازیکن ارزشی بین ۱۰ تا ۱۴ داشته باشد بهتر است درخواست کارت جدید کند . از ۱۴ تا ۱۷ ریسکش بینابینی است .

اصطلاحات بازی بلک جک 

۱هیت یا Hit 

اصطلاح هیت کردن در بازی بلک جک به این معنی است  که بازیکن از دیلر درخواست یک کارت جدید می کند .

۲– استند یا Stand 

اصطلاح بعدی  که تمام بازیکنان بلک جک باید یاد بگیرد اصطلاح استند کردن است . استند به این معنا است که بازیکن تصمیم می‌گیرد دیگر کارتی دریافت نکند چرا که به این نتیجه رسیده است ارزش کارت هایش مناسب است  و با همان دست برنده می شود . 

مقالات مشابه: آموزش حرفه ای باکارات

۳– دابل دون یا Dooble Down 

‏دابل دون کردن به این معنا است که بازیکن تصمیم می‌گیرد موجودی بانک خود را دو برابر کند در این حالت بازیکن حتماً باید یک کارت جدید بگیرد . در زمان دابل دون بهتر است که مجموع کارت بازی کن عددی مانند ده یا یازده باشد .

 ۴– اسپلیت یا Split 

اگر دو کارت ابتدایی که بازیکن از دیلر دریافت می‌کند مشابه باشد مانند دو سرباز یا دو آس باشد بازیکن میتواند اسپیلیت کرده و دو بانکی مشابه داشته باشد در این حالت هم زمان بازیکن با هر دو کارت خود می تواند یک دست جداگانه داشته باشد و بازی را ادامه دهد .

۵سورندر یا Surrender 

زمانی که یک بازیکن دست خوبی ندارد می تواند از این اصطلاح استفاده کرده و از ادامه بازی انصراف دهد و نصب شرط خود را پس بگیرد . 

۶– اینسروس یا Insurance 

وقتی دیلر در ابتدای بازی کارت آس را برای خودش رو می کند بازیکنان می توانند روی بلک‌جک شدن دیلر شرط بندی کند . اگر دیلر بلک جک شود او می تواند دو برابر رقم شرط خود را بردارد . توجه داشته باشید که بیشترین پولی که شما می توانید بردارید معادل نصف پولی است که مقابل بازیکن می باشد .

مطالب مرتبط  

  • آموزش بازی بلک جک 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دسته‌ها: بازی بلک جک

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *